Gospodarstwo agroturystyczno – terapeutyczne

Obórki 2

Zapraszamy serdecznie na teren gospodarstwa agroturystyczno – terapeutycznego, prowadzonego przez Fundację Ofiaruj.pl, położonego w sąsiedztwie Wisły i odległego zaledwie 10 km od Ursynowa!
W pięknej scenerii Wału Wiślanego, wśród pól i łąk, znajduje się siedlisko, gdzie na małych i dużych czekają już wspaniałe alpaki, osiołki i kurki.
Wraz z nadejściem wiosny i lata, zachwycać będą kolorami rozkwitające dookoła słoneczniki, kwiaty i krzewy, gdzie z uważnością podczas spacerów, będziemy obserwować motyle i pszczoły.
Wszystkich chętnych zaprosimy też na pokład drewnianej łodzi, którą przepłyniemy malowniczą część Wisły, by z Czerniakowa dotrzeć wodną drogą do naszego portu i tam schodząc na ląd skosztować specjałów tradycyjnej kuchni w tego regionu.

Jesienią, na chwilę zgubimy się w labiryncie stworzonym z kostek słomy i zaproponujemy scenerię do pamiątkowych zdjęć, wśród dojrzewających różnych odmian, okazałych dyń… Zimą – upieczemy kiełbaski, a jak spadnie śnieg zrobimy wspólny kulig…
A kiedy zmęczymy się zabawami w terenie, zajmiemy wygodnie miejsca w naszym kinie na sianie, by wspólnie obejrzeć ciekawy film i o nim potem porozmawiać

Będą też warsztaty plastyczne, joga, koncerty i … Oj ! Będzie się działo!
Pomysłów mamy mnóstwo! Chęci jeszcze więcej!
Zapraszamy wszystkich, którzy chcą wraz z nami korzystać z tego cudownego miejsca, tak blisko miejskiego zgiełku, a pełnego ciszy i natury! Zapisy już wkrótce!
Zaglądaj też na nasz funpage na FB

Jak trafić do Obórek 2 ?

Zajrzyj pod ten link aby otworzyć mapy google

WOLONTARIAT OBÓRKI - ALPAKI

W pięknej scenerii Wału Wiślanego, wśród pól i łąk, znajduje się siedlisko, gdzie na małych i dużych czekają już wspaniałe alpaki, osiołki i kurki.

Wolontariat akcyjny

Polega na pomocy w oraganizacji eventów, pomocy w pracach biurowych i wielu innych aktywnych formach wsparcia naszych działań

WOLONTARIAT KOMPETENCYJNY

Skierowany jest do firm lub osób, które swoją wiedzą, umiejętnościami lub doświadczeniem zawodowym mogą wesprzeć działania naszej fundacji